NİĞDE BOR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Koltuğunu Hazal Ecem Gümüş Devraldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. Yılı etkinlikleri çerçevesinde İlçemiz Onur Ekemen İlkokulu öğrencileri Hazal Ecem GÜMÜŞ,Ömer Yusuf BENDER, Melis KULAÇLI, Yasin SAMSA, Okul Müdürü Halil ERDOĞAN  ve Sınıf Öğretmenleri Dilek KABAKÇIOĞLU, Nazire TÜRKEL makam ziyaretinde bulundular.
Kaymakam Koltuğunu Hazal Ecem Gümüş Devraldı

İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK´ü makamında ziyaret eden öğrenciler Kaymakam Abdullah KÜÇÜK´e çiçek sunarken İlçe Kaymakamımız öğrencilere hediye verdi. İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜk ve öğrenciler samimi bir ortamda sohbet ettiler.   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sembolik olarak yapılan makam devir teslim töreni, bu yıl da renkli bir törenle gerçekleştirildi. Kutlamalar kapsamında Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK koltuğunu Onur Ekemen İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Hazal Ecem GÜMÜŞ´e  devretti.   Hazal Ecem GÜMÜŞ tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Geleceğimizin emanet edeceğimiz çocuklarımızın bu özel bayramını kutlayan İlçe Kaymakamımız Abdullah KÜÇÜK ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek , öğrencilerin başarılarının devamını diledi.

Yeni Hükümet Binası Kat 3 Bor / NİĞDE - 03883117052

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.